DALŠÍ SLUŽBY:


PROČ PRÁVĚ K NÁM:

  • Nákup a prodej valut bez poplatku 0%.
  • Výhodnější než v bance.
  • U částek nad 80.000,-Kč individuální kurzy.
  • Netradiční měny: Bulharské leva, Rumunské lei, Chorvatské kuny, Maďarské forinty a další.
  • Výkup mincí: EUR, GBP,CHF, PLN.
  • Záruka pravosti bankovek. Jsme držiteli osvědčení ČNB o rozpoznávání platidel.
  • Pro aktuální kurzy kontaktujte prosím příslušnou pobočku.

WESTERN UNION

Rychlý a jednoduchý převod peněz v rámci celého světa

HISTORIE

Společnost WESTERN UNION je americká firma, která se zabývá převodem peněz již přes 150 let. Díky rozsáhlé síti poboček lze využít služeb WESTERN UNION na více než 200 000 místech a ve více než 195 zemích světa. NEJRYCHLEJŠÍ způsob zasílání peněz po celém světě do několika minut a bez bankovních účtů. Bezkonkurenční rychlost a kvalita.

PRUŽNOST

Služeb Western Union lze využít i v případě ztráty dokladů. Výběr peněz je totiž možné vázat na doklady, nebo pouze na heslo. Při odesílání stačí zadat u příjemce pouze zemi určení a peníze je možné vybrat na kterékoliv pobočce Western Union v daném státě.

JAK ODESLAT?

přijímací formulář

Stačí znát jméno příjemce a pak složit příslušnou sumu v českých korunách nebo v amerických dolarech včetně poplatků na kterékoliv naší pobočce. Přineste si sebou příslušnou sumu v českých korunách (amerických dolarech), nutný i průkaz totožnosti. Zároveň Vám můžeme sdělit adresy poboček western union v místě (městě), které si zvolíte. Prosíme o vypsání povinných údajů viz. formulář:
Poplatky při odesílání.

JAK PŘIJMOUT?

odesílací formulář

U příjmu peněz se stačí prokázat platným dokladem totožnosti s fotografií. Dále je třeba znát jméno odesílatele peněz,přibližnou očekávanou částku a číslo transferu, které odesílatel získá od odesílající pobočky WESTERN UNION a poté ho sdělí příjemci. Služeb WESTERN UNION lze využít i v případě ztráty dokladů (některé státy neumožňují vydání peněz bez dokladů!!). Pak je nutné, aby odesílatel sdělil příjemci své jméno, částku, transferové číslo a heslo, které zadal. Prosíme o vypsání povinných údajů viz. formulář:

Seznam poboček kde je možné vyzvednout peníze:

Originál formuláře dostanete k vyplnění na pobočkách.