Parkování letiště Vídeň, Ostrava Mošnov

DALŠÍ SLUŽBY:


PROČ PRÁVĚ K NÁM:

  • Nákup a prodej valut bez poplatku 0%.
  • Výhodnější než v bance.
  • U částek nad 80.000,-Kč individuální kurzy.
  • Netradiční měny: Bulharské leva, Rumunské lei, Chorvatské kuny, Maďarské forinty a další.
  • Výkup mincí: EUR, GBP,CHF, PLN.
  • Záruka pravosti bankovek. Jsme držiteli osvědčení ČNB o rozpoznávání platidel.
  • Pro aktuální kurzy kontaktujte prosím příslušnou pobočku.

Parkování letiště

Parkování VÍDEŇ

Ceník parkovacích karet (GZE) – letiště Vídeň parkoviště C

letiště Vídeň

Parkovací karty pro parkování na letišti ve Vídni za zvýhodněnou cenu

Nové ceny platné od 1.4.2019 na základě zvýšení cen:

Parkovací karta – 4 dny 1.670,- Kč
Parkovací karta – 8 dní 2.030,- Kč
Parkovací karta – 15 dní 2.895,- Kč

Parkovací karty (GZE) - letiště Vídeň

Zakoupením této karty si zákazník zajistí možnost parkování na parkovišti letiště ve Vídni za zvýhodněnou cenu. Karty je možné zaslat i poštou na dobírku, kdy je zákazníkovi k ceně karty připočítáno poštovné a balné (v celkové ceně 150,- Kč při platbě na DOBÍRKU, při platbě PŘEVODEM v celkové ceně 75,- Kč), nutno si objednat na mail: info@cashpoint.cz. Objednávku doporučujeme zaslat minimálně deset dnů předem, z důvodu včasného doručení.

Co to je karta GZE?

Karty opatřené potiskem GZE jsou vybaveny zobrazením hodinové hodnoty, doby platnosti a oblasti platnosti (parkoviště C!) Karty platí pouze pro jedno použití, nevyužitá doba parkování propadá. Karty GZE jsou různých typů, je možno je kombinovat, nebo doplatit (hotově, v bankomatech, z kreditních karet). Překročení zobrazené hodinové hodnoty musí být zaplaceno před výjezdem.

Jak se s kartou manipuluje?

Při příjezdu k příslušnému parkovacímu zařízení stisknete tlačítko Ticket, vyjede vám parkovací lístek, který si pečlivě uschováte a zaparkujete vozidlo. Před odjezdem z parkoviště projdete automatickou pokladnou nebo pokladní přepážkou. Vložíte parkovací lístek, zobrazí se vypočítaný parkovací poplatek. Potom vsunete kartu GZE, kterou vypočítaný parkovací poplatek zaplatíte. V případě, že jste parkovali déle, než na kolik máte kredit, rozdíl doplatíte v pokladně. Nevyužitý kredit propadá. Vyjmete parkovací lístek, který byl překódován pro výjezd a v příslušné době (zpravidla po 20 minutách, u vzdálených parkovacích míst o něco později) vám umožní otevření závory u výjezdu. Parkovací karty nelze vrátit zpět u prodejce, doba platnosti je vyznačena na každé z nich.

Seznam poboček kde je možno si parkovací kartu zakoupit osobně

více informací: www.viennaairport.com